loading
menu
iconSídlo společnosti
SICAR, spol. s r. o.
Masojedy 59
282 01 Český Brod
icon+420 321 613 200
iconinfo@sicar.cz
iconwww.sicar.cz
iconfb.me/SICAR59
Krátce

Nová čtyři sanitní vozidla do Oblastní nemocnice Kolín, a.s., nemocnice Středočeského kraje.

08. 03. 2017

Sanitní vozy kategorie A2 pro dopravu nemocných, raněných a rodiček dle aktuální platné norny ČSN EN 1789+A2. Dva vozy na pozvozku Volkswagen Crafter a dva vozy na podvozku Volkswagen Transporter.

O nás

Historie

Naše firma SICAR, spol. s r.o. byla založena 28.12.1993 v obci Sibřina ležící na východním okraji Prahy. Od samého začátku je firma především výrobcem sanitních vozidel. Od roku 2005 máme svoje vlastní výrobní prostory s kapacitou cca 500 sanitních vozidel ročně. Nové prostory umožnily vyrábět i další typy speciálních vozidel v různých úpravách. V roce 2007 jsme vyrobili 270 sanitních vozidel v mnoha provedeních. Se vstupem ČR do Evropské unie se nám otevřeli nové možnosti v rámci evropského volného trhu, což bylo pro nás výzvou k dalšímu rozvoji firmy a našich výrobků. Firma dodala sanitní vozidla do mnoha zemí a to nejen v Evropě, např. Německo, Rakousko, Švýcarsko, Slovensko, Sýrie, Rusko, Belgie, Skandinávie, Rumunsko, Holandsko atd. Nyní pracuje ve společnosti asi 40 zaměstnanců a soustředí se převážně na český trh.

Od roku 2003 je firma držitelem certifikace managementu kvality dle normy ČSN EN ISO 9001. Dále jsme v roce 2005 zavedli montáž interiéru sanitních vozidel v normě EN 1789. Od roku 2009 jsme držitelem certifikátu systému environmentálního managementu dle normy ČSN EN ISO 14001. Ve stejném roce se nám dostalo ocenění ve formě 3. místa za Středočeský kraj v anketě „Firma roku 2009“, kterou pořádali Hospodářské noviny.

S pravidelným příchodem nových typů vozidel např. VW , MB , Renault, Ford, technicky modernizujeme naše zástavby tak, aby odpovídali novým potřebám i modernímu designu.

Zveme Vás, naše vážené zákazníky, k nám na návštěvu.

 

Politika společnosti

Klienti požadují:
Kvalitní výrobky, dokonalý servis, odpovídající cenu, profesionální přístup.

My nabídneme:
Kvalitní výrobky a zboží, flexibilní rychlý servis, vysokou rentabilitu, úctu k potřebám zákazníka.

Zaměstnanci požadují:
Pracovní místo, ocenění pracovního výkonu solidní mzdou, zvyšování kvalifikace, možnost podílet se na rozvoji firmy.

Firma nabízí zaměstnanci:
Optimální využití schopností zaměstnance, odpovědnost každého zaměstnance za svojí práci, využití nejnovější technologie a techniky, kolektivní spolupráci při hodnocení prestiže firmy.

Závazek společnosti:
Firma se zavazuje k neustálému zlepšování a prevenci environmentálních zátěží a k dodržování souladu s právními požadavky

Trvalým Cílem politiky:
Trvalé zlepšování kvality výroby, aplikace moderních trendů technologií, rozšiřování propagace našich výrobků a služeb, trvalé zvyšování obratu nebo rentability.

Směry politiky:
Pravidelná kontrola na všech úrovních, zvyšování kvality, zvyšování kvalifikace zaměstnanců, modernizování výrobních prostředků, zvyšování exportu výrobků a služeb. - Zákazník je ten, kdo nám přináší práci a příležitost rozvíjet naši společnost. - Spokojený zákazník se zpravidla vrací a je naší nejlepší reklamou. - Vyhovět potřebám zákazníka je prioritou naší práce. „Základním mottem je chovat se k zákazníkovi tak, jako bychom my sami byli zákazníkem.“

 

Sdělení k ochraně osobních údajů

Dnem 25. května 2018 vstupuje v účinnost nové obecné nařízení o ochraně údajů (GDPR), jehož účelem je vytvořit konzistentní pravidla ochrany údajů v rámci Evropské unie.

Pro společnost SICAR, spol. s r.o. je ochrana osobních údajů jednou z priorit. Společnost SICAR, spol. s r.o. prohlašuje, že za účelem naplnění této priority dodržuje právní předpisy EU týkající se ochrany osobních údajů a zavazuje se k dodržování obecného nařízení o ochraně údajů (GDPR).

Společnost SICAR, spol. s r.o. se tak hlásí ke všem zásadám zpracování osobních údajů, a ubezpečuje, že osobní údaje všech subjektů údajů jsou zpracovávány v souladu se zásadou zákonnosti, korektnosti, transparentnosti, výlučně pro splnění účelu a v maximálně omezeném, minimálním množství.

Společnost SICAR, spol. s r.o. zároveň respektuje a chrání práva všech subjektů osobních údajů a prohlašuje, že zavedla veškerá dostupná opatření pro dosažení spolehlivé ochrany osobních údajů.

Lenka Olmrová - Jednatel společnosti